Rozpoczął się nabór na Bridging the Dragon

Zachęcamy do zapoznania się z trwającymi naborami na trzecią edycję warsztatów Bridging the Dragon  skierowanych do profesjonalistów branży audiowizualnej z Europy i Chin. W projekcie będzie mogło wziąć udział sześć europejskich i sześć chińskich projektów filmowych, o potencjale koprodukcyjnym pomiędzy Europą i Chinami.

Do aplikowania zaproszone są kreatywne zespoły składające się z: reżysera, producenta albo scenarzysty, producenta z Europy / Chin pracującego nad projektami filmów fabularnych (w tym filmów animowanych, ale nie dokumentalnych).

Warsztaty zostaną zorganizowane w ramach dwóch sesji. Pierwsza z nich odbędzie się w Chinach w dniach 14 -16 czerwca 2017 r. przed Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Szanghaju, natomiast druga sesja odbędzie się w Europie przed europejskim wydarzeniem filmowym.

Organizator pokrywa koszty: czesnego i  zakwaterowania. Koszty podróży, akredytacje oraz dodatkowe wydatki pokrywają uczestnicy.

Szczegółowe informacje na temat formularza zgłoszniowego znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia. Aplikację należy przesłać do 28 kwietnia na adres lab@bridgingthedragon.com.

Warsztaty Bridging the Dragon odbywają się dzięki finansowaym wsparciu programu Kreatywna Europa – komponent MEDIA.

 

Przeczytaj również: