przejdź do menu przejdź do treści przejdź do kontaktu
Praca

Praca

Creative Europe Desk Polska, komponent Kultura
działające w strukturze organizacyjnej Instytutu Adama Mickiewicza
 poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. merytorycznych

Instytut Adama Mickiewicza jest państwową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej.

Creative Europe Desk Polska reprezentuje unijny program Kreatywna Europa kierowany do sektorów kultury, kreatywnych i audiowizualnego. Do głównych zdań CED należy promocja programu oraz wsparcie polskich wnioskodawców w procesie aplikacyjnym.

Do obowiązków osoby, która dołączy do zespołu Creative Europe Desk Polska – komponent Kultura, należeć będzie:

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

Oferujemy:

OPIS STANOWISKA

Prosimy o przesyłania aplikacji wraz z listem motywacyjnym do 21 września 2021 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, prosimy kliknąć w poniższy link lub skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: www.iam.pl/pl/rekrutacja/oferty-pracy/specjalista-ds-merytorycznych

Zapraszamy do współpracy!