DOC LAB ogłasza nabór na market koprodukcyjny projektów dokumentalnych

Producencie!
Potrzebujesz koproducentów do projektu dokumentalnego?

Szukasz projektów dokumentalnych, które chciałbyś koprodukować?

DOC LAB POLAND CO-PRODUCTION MARKET podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego to jedyne w Polsce spotkania koprodukcyjne dla producentów filmów dokumentalnych, poszukujących partnerów polskich i zagranicznych. Organizowany od 2015 r. market jest częścią programu DOC LAB POLAND i KFF Industry, składającego się także z warsztatów, konsultacji i pitchingów polskich projektów dokumentalnych (DOCS TO START i DOCS TO GO!).

Spotkania odbędą się w  środę 31 maja, w Krakowie. Weźmie w nich  udział około 20 producentów zagranicznych (Niemcy, Holandia, Francja, Rosja, Wielka Brytania, Dania, Czechy, Finlandia, Szwajcaria i in.) poszukujących w Polsce partnerów do koprodukcji oraz ok. 20 polskich firm z projektami o międzynarodowym potencjale. Dodatkowymi gośćmi będą przedstawiciele festiwali, funduszy filmowych i telewizji oraz agenci sprzedaży.

DOC LAB do udziału w Co-production Market zaprasza szczególnie producentów poszukujących partnerów w Niemczech – w związku z FOCUS ON GERMANY na KFF, część marketu zostanie poświęcona polsko-niemieckim spotkaniom koprodukcyjnym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują akredytację Industry, umożliwiającą uczestnictwo w programie branżowym KFF Industry, a w szczególności w pitchingach DOCS TO START i DOCS TO GO! (1 i 2 czerwca 2017) w charakterze obserwatora .

DOC LAB czeka na zgłoszenia od producentów z projektami projektów dokumentalnych, średnio – i pełnometrażowych. Przy rozpatrywaniu zgłoszeń oceniana będzie: wartość artystyczna i potencjał międzynarodowy projektu oraz doświadczenie producenta.

Zakwalifikowane projekty znajdą się w katalogu DOC LAB POLAND 2017, dostępnym dla gości branżowych KFF oraz na stronie internetowej Festiwalu.

Pobierz formularz z http://doclab.pl/pl/na-market/ i prześlij go wraz z załącznikami na info@doclab.pl do 7 kwietnia 2017 !

DOC LAB POLAND jest współfinansowane przez Program Kreatywna Europa – komponent MEDIA.

Przeczytaj również: