Praca

Creative Europe Desk Polska, działające w strukturach  organizacyjnych Instytutu Adama Mickiewicza w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko Asystent/Specjalista* ds.merytorycznych i promocji.

Kreatywna Europa to program unijny zaplanowany na lata 2014-2020, oferujący finansowe wsparcie dla sektorów kultury, audiowizualnego i kreatywnych.

Creative Europe Desk Polska reprezentuje program na poziomie krajowym.

Zakres zadań:

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

– doświadczenie w sporządzaniu raportów merytorycznych,

– znajomość zagadnień finansowania sektora filmowego w Polsce,

– znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zgłoszenia obejmujące życiorys zawodowy i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mpawlak@iam.pl  do 27 września 2017.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*W zależności od doświadczenia zawodowego i kompetencji kandydata

Prosimy o zastosowanie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).“

Informacja na temat administrowania danymi: niezależnie od wyniku procesu wyboru, IAM zachowuje nadesłane oferty w bazie danych pod kątem przyszłych rekrutacji. Dane będą przechowywane w bazie przez rok od terminu nadesłania.

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w związku z rekrutacją jest Instytut Adama Mickiewicza, adres siedziby: ul. Mokotowska 25, 00-560 Warszawa. Dane będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach rekrutacyjnych, w tym w związku z przyszłymi postępowaniami rekrutacyjnymi. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji.