Logotypy

Beneficjenci programu Kreatywna Europa muszą wyraźnie informować o wkładzie finansowym Unii Europejskiej we wszystkich materiałach informujących o projekcie, na które zostało przyznane dofinansowanie z programu. W tym celu beneficjenci zobowiązani są do umieszczenia nazwy i logotypu Programu we wszystkich publikacjach, plakatach, programach i innych materiałach powstałych w ramach współfinansowanego projektu. Dodatkowo w przypadku materiałów promujących dofinansowane projekty, logotyp powinien zostać opatrzony komentarzem: „Projekt współfinansowany przez Unię Europejską”.

Anglojęzyczne wersje logotypów programu Kreatywna Europa znajdują się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA).

logotyp-main

Logo programu Kreatywna Europa w wersji polskiej:

Monochromatyczne logo programu Kretywna Europa w wersji polskiej w rozszerzeniu PDF:

logotyp-media

Logo programu Kreatywna Europa – komponent MEDIA w wersji polskiej:

Logo programu Kreatywna Europa – komponent MEDIA w wersji polskiej z dopiskiem „Projekt współfinansowany przez Unię Europejską”:

Monochromatyczne logo programu Kreatywna Europa – komponent MEDIA w wersji polskiej w rozszerzeniu rozszerzeniu PDF:

logotyp-kultura

Logo programu Kreatywna Europa – komponent Kultura w wersji polskiej:

Logo Creative Europe Desk Polska powinno się znajdować we wszystkich materiałach informujących o projektach i inicjatywach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez Biuro reprezentujące program Kreatywna Europa w Polsce.

logotyp-desk

Logo Creative Europe Desk Polska w wersji polskiej:

logotyp-desk-eng

Logo Creative Europe Desk Poland powinno zostać użyte w materiałach anglojęzycznych.

W przypadku pytań związanych z użyciem logotypów prosimy o kontakt – z chęcią wyjaśnimy Wasze wątpliwości: info@kreatywna-europa.eu.