Trans Atlantic Partners 2017

Trans Atlantic Partners (TAP) zaprasza na 9 edycję programu szkoleniowego dla producentów z Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Szkolenia odbędą się w czerwcu i wrześniu w Niemczech i Kanadzie. Termin składania aplikacji upływa 18 kwietnia 2017.

TAP dedykowany jest producentom z przynajmniej pięcioletnim doświadczeniem i zrealizowanym filmem fabularnym lub serialem TV. W tym roku TAP ponownie przyjmuje zarówno filmy fabularne, jak i projekty TV Drama.

Od 2003 roku Erich Pommer Institut oferuje serię szkoleń, których celem jest umożliwienie specjalistom branży filmowej , takim jak producenci, dystrybutorzy, nadawcy telewizyjni pogłębienia wiedzy w dziedzinie prawnej i finansowej. Seminaria zaplanowane są w taki sposób, aby sprostać specyficznym potrzebom europejskiego przemysłu audiowizualnego a także umożliwić uczestnikom wymianę pomysłów a także indywidualne konsultacje z uznanymi ekspertami.

Trans Atlantic Partners (TAP) jest uznanym programem organizującym szkolenia dla doświadczonych producentów filmowych i telewizyjnych z Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Założony w 2009 roku  jest jedynym programem na świecie dedykowanym koprodukcjom transatlantyckim.

Program szkoleniowy Trans Atlantic Partners 2017 jest współfinansowany przez Program Kreatywna Europa – komponent MEDIA.

Więcej informacji znajduje się na:

https://www.epi.media/tap/

 

Przeczytaj również: